10 mrekullitë sekrete të Ballkanit (FOTO LAJM)

Muzeu i Evolucionit, Kroaci
Ballkani nuk strehon vetëm konflikte, megjithëse në Perëndim njihet më shumë si “fuçia e barutit”.

Natyra dhe dora e njeriut fsheh në gadishullin tonë bukuri përrallore.

Shumë prej këtyre bukurive janë zbuluar, të tjera mbeten ende për t’u zbuluar e promovuar.

BalkanInsight ka bërë renditjen e 20 zonave piktoreskte të natyrës dhe dorës së njeriut, që duhet të vizitohen dhe në to 3 janë në Shqipëri dhe 2 në Kosovë.
Shtuar më 14/05/2019, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori