10 modele që vërtetojnë se çdo vajzë është perfekte (FOTO LAJM)

Ashley Smith
Ajo u be e njohur per ndarjen e dukshme mes dhembeve te saj.
Ndodh që shpeshherë të biem pre e bullizmit dhe e talljeve të të tjerëve për shkak të ndonjë shenjee special apo tipari në fytyrë.

Por këto vajza defektet e tyre i kanë kthyer në sukses.

Shikojini ato te sjella nga Albeu.com në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori