10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM)

10. Njëbrirëshi për të gjitha ato që adhurojnë xixat, rozën dhe ngjyrat pastel.

Këtë vit vështir të organizohen festa me maska për Halloween, por gjithsesi shumë prej jush mund të duan të maskohen në "nder" të kësaj feste apo për qefin tuaj.

Google ju lehtëson punë.

Përsa i përket kostumeve më të kërkuar, lista vijon si më lart.
Shtuar më 29/10/2020, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori