10 foto prekëse të krijuara nga fansat për të ndjerën Carrie Fisher (FOTO LAJM)

Artistë dhe fansa nga e gjithë bota kanë kryer homazhe për Carrie Fishee duke krijuar foto të dizajnuar nga vetë ata në nder të aktores së ndjerë.

Fisher ndërroi jetë ditën e djeshme në moshën 60-vjeçare dhe vdekja e saj ka sjellë reagime të shumta nga fansat ku shumë e kanë nxjerrë inatin me vitin 2016 si një “vit” i mallkuar që ka marrë disa nga legjendat më të njohura të artit.

Shumë të tjerë, falenderojnë artisten që i ka mësuar që një vajzë mund të jetë një princeshë, një gjenerale apo çfarëdo gjëje tjetër që ajo do të dojë. /albeu.com/


Shtuar më 28/12/2016, ora 20:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori