10 destinacionet më të panjohura turistike (FOTO LAJM)

Mount Srdj, Kroaci
Koha për pushuime sa vvjen dhe bëhet më e afërt për këtë është e rëndësishme që ju të mendoni mirë dhe të vendosni destinacionin e duhur për të pushuar.

Për të gjithë të apasionuarit të cilët janë të dhënë pas vendeve të cilët kanë një veçanti dhe njanë ndryshe nga të tjerët, britanikja The Independent sjell destinacionet turistik, të panjohura për një pjesë të mirë të njerëzve. /albeu.om/
Shtuar më 02/04/2015, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori