1 vit pa Ergi Dinin, Barbana kthen sytë nga Zoti (FOTO LAJM)

Aksidenti tragjik i një viti më parë ku mbetën të vdekur këngëtari Ergi Dini dhe djali i gazetares Erenestina Halili, Klejdi Halili është kujtuar sërish sot nga familjarët e prekur.

Këngëtarja Barbana Dini ka kujtuar sot në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta vëllain e saj Ergi Dinin, me një mesazh prekës. Barbana i shkruan se e ka marrë malli dhe i drejton Zotit edhe një lutje.

“Zot, ma mbaj afër vetes…🙏🏻
Më ka marrë malli për ty dhe për veten time kur isha me ty…Ergi”, shkruan Barbana.

Ajo gjithmonë e kujton vëllain e saj dhe kjo ditë është një ditë e trishtë për të. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2017, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori