1 vit nga vdekja e Dritan Priftit, fëmijët përlotin me mesazhet e tyre (FOTO LAJM)

Në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-ministrit, Dritan Prifti, familjarët e tij e kujton me mesazhe prekës, ku shihen qartë dhe ngjyrat e malli që kanë për të.

“Çdo ditë unë shoh jashtë në botë dhe të shikoj ty në çdo gjë dhe kudo. Ti u bërë drita ime udhërrëfyese çdo ditë dhe çdo natë, më mungon kaq shumë baba”, shkuan në një postim në rrjetet sociale e bija e Dritan Priftit, ndërsa në dfond ka një foto të të atit.

Edhe djali i Dritan Priftit i kushton një mesazh prekësatit: “Më i lumturi në botë në prehrin tënd ba! Më mungo pa fund çdo gjë e jotja”. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori