1 sa për 100, për pak Arbenitës i iku vera pa foto me bikini (FOTO LAJM)

Arbenita Ismajli është modelja e cila u bë e njohur për publikun pas zërave dhe më pas konfirminit për lidhjen e saj me reperin e famshëm Fero.

Ndryshe nga "koleget e Instagramit", Arbenita këtë verë nuk ka postuar asnjë foto me bikini deri ditën e sotme.

Më në fund modelja vendosi të postoj një foto me bikini ku si në të gjitha daljet e saj duket mjaft joshëse.

Por ne zbuluam se kjo nuk është një foto e "freskët" vere pasi Arbenita ka publikuar foto nga i njëjti set fotografik edhe në tetor të 2018./albeu.com/

Shtuar më 16/08/2019, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori