Zhvishet modelja më e paguar, për fushatën e parfumit të Tom Ford (FOTO LAJM)

Tom Ford ka zgjedhur modelen britanike Cara Delevigne, për të qenë imazhi i parfumit më të ri. 22-vjeçarja shfaqet në një vaskë me ujë, e mbuluar me lule dhe në dorë mban parfumin “Black Orchid”.

Në vaskën me ujë, ajo është rrethuar nga lule orkide, ngjyrë të purpurt. Imazhet janë shkrepur nga fotografi i famshëm Maro Sorrenti. Nga revista “Forbes”, modelja britanike është renditur në listën e më të paguarave, me rreth 3.5 milionë dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori