Zbulohet e vërteta për zhveshjen e Minaj, çdo gjë e planifikuar (FOTO LAJM)

Duket se prishja e fustanit që i ndodhi këngëtares Nicki Minaj në mbrëmjen e madhe në VMA ka qënë e qëllimshme dhe se ajo e kishte menduar kohë më parë këtë gjë.

Nicki Minaj njihet për format e saj e ndërsa shumë bujë bëri edhe zhveshja e saj, ku për të cilën u vlerësua se nuk e ndërpreu performancën.

Kritikët i dhanë shumë komplimente, por ja që çdo gjë ka qënë e mirëmenduar. Këtë lajm e konfirmon një dëshmitar okular për portalin ContactMusic, i cili tregon se ajo e kishte provuar disa herë të gjithë skenën gjatë provave për spektaklin. /albeu.com/Shtuar më 01/09/2014, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori