Zajmina Vasjari tashmë aktore (FOTO LAJM)

Zajmina Vasjari ka surprizuar fansat, pasi ajo përpos këngës është bërë pjesë e një filmi. Tashmë Zajminën do ta shohim edhe si një aktore.

Artistja duket se nuk kënaqet me famën e saj si këngëtare dhe provon fatin si aktore. Ajo është bërë pjesë e xhirimeve të filmit ‘Zori’, një film kosovar me regji të Esat Fejzës.

Zajmina ka postuar në Instagram një foto ku duket se po përgatitet për xhirimet e filmit. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori