Xhelal Mziu ulet në 'fron' (FOTO LAJM)

Kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, nuk i shpëton asnjë koment bërë kundrejt tij, në rrjetin social Facebook.

Përkundrazi, ai kujdeset që edhe fotoja e profilit të jetë në lartësinë e duhur.

Sapo ai ka postuar foton, jo vetëm që ka marë klikime pafund, por edhe është lavdëruar nga miqtë dhe jo vetëm. Në foton e tij të profilit, ka vendosur veten ulur në një karrige mbretërore.

Kaq ka mjaftuar që të startonin komentet dhe lavdet. Në foton në fjalë, ka dhe nga ata që e krahasojnë me Sulejmanin e Madhërishëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori