Tregon shtatzëninë, Mila Kunis shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Mila Kunis, pavarësisht se është shtatzëne, nuk e ka harruar aspak tapetin e kuq, e as atë të premierës së filmit Third Person in Hollywood, gjatë të hënës në Hollivud.

Aktorja 30 vjeçare mbante veshur një fustan të zi dhe të shkurtër, por shumë të gjerë që theksonte shtatzaninë e saj.

Ndonëse kohët e fundit e kemi parë të vishet shumë me rroba sportive, në këtë eveniment ajo ka zgjedhur të vijë sërish me një stil që atë e karakterizon. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2014, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori