Sulltaneshë Hyrremi duke kënduar kur ishte fëmijë, video thyen rekordin (FOTO-VIDEO)
Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar falë roleve të shumta në telenovela të suksesshme, por dhe në muajt e fundit sa i takon jetës personale.

I referohemi Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem, e cila ka thyer edhe një tjetër rekord. Një video në të cilën shihet ajo në fëmijëri duke kënduar, ka thyer rekord klikimesh. /albeu.com/
Sulltaneshë Hyrremi duke kënduar kur ishte fëmijë, video thyen rekordin

Shtuar më 22/08/2014, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori