Sportiste e lindur, Vesa Luma drejt një aventure të re (FOTO LAJM)

Vesa Luma tashmë është duke eksploruar Shqipërinë, ndërsa emocionet që ajo ka përjetuar, ka dashur ti ndajë me të gjithë miqtë në Instagram.

Këngëtarja ka kaluar disa momente relaksi, e ndërsa në një foto tregon këmbët e saj të dëmtuara. Ja çfarë ka shkruar ajo: "Dhe këmbët e mija përfunduan kështu..Gjithsesi këto avanturat e javëve të fundit duke eksploruar Shqipërinë në një mënyrë ndryshe, me kanë rigjeneruar çdo qelizë të trupit..jam gati për një javë super aktive.

Po mundohem që në një mënyrë atë që shof ta ndaj me ju që nuk e keni parë dhe ndoshta ju hidhet që të beni nje trip të tille. I'a vlen shumë", përfundon ajo. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2014, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori