S'ka zhveshje, Kim Kardashian sërish seksi (FOTO LAJM)

Nuk ka si të ndodhë ndryshe që Kim Kardashian të mos jetë në fokusin e mediave, ndërsa veshjet e saj komentohen ndjeshëm. Pas fotove të plazhit, ndërsa tregonte format shpërthyese të saj, ajo tashmë po ndjek një stategji tjetër, ndërsa shihet më e mbuluar.

Veshjet e saj me ngjyra të theksuara, tërheqin vëmëndjen e paparacëve dhe jo vetëm. Kim Kardashian shkëlqen me format e saj seksi. 33-vjeçarja ishte për një darkë me mikun e saj Jonathan Cheban. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2014, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori