Simbolika e vitit 2004 për Agnesa Vuthaj (FOTO LAJM)

Duket se emocionet që ka përjetuar gjatë vitit 2004 në të cilën rrëmbeu disa kurora bukurie, e kanë bërë nostalgjike Agnesa Vuthaj.

Fotot të cilat janë të postuara ditë më parë në Instagram, e kanë bërë bukuroshen edhe më të ndjerë, ndërsa qëndronte përkrah djaloshit Daniel Grashi.

Vajza simpatike ka rikujtuar ditët kur u kurorëzua si më e bukura e Shqipërisë, në vitin 2004. Daniel Grashi, është djaloshi simpatik, i cili po ashtu u kurorëzua me një trofe. Ndonëse vitet kanë kaluar, Agnesa Vuthaj ruan po të njëjtën bukuri dhe ëmbëlsi./albeu.com/

Shtuar më 20/05/2014, ora 15:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori