Shpërthen Evi Reçi, mahnit fansat me fotot (FOTO LAJM)

Evi Reçi është cilësuar si një artiste që joshet pas fotografimit. Ajo ka realizuar nje seri fotografish profesionale, të cilat kanë mahnitur miqtë e saj.

Këngëtarja pavarësisht angazhimeve të reja, nuk e harron asnjëherë dashurinë e vjetër dhe sa herë që i jepet mundësia, pranon të realizojë disa foto. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori