Shijon pushimet, Selena në jahtin e DiCaprios (FOTO LAJM)

Ndërsa pak ditë më parë, në jahtin e DiCaprios ishin vetëm meshkuj, duke tërhequr vëmëndjen e paparacëve, situata ka ndryshuar.

Një nga mbrëmjet e organizuara nga aktori i famshëm është vënë re edhe prezenca e aktores dhe këngëtares Selena Gomez.

Ajo mbante veshur një fustan të gjatë, duke shfaqur elegancë. Këto ditë, Leonardo DiCaprio ka organizuar një festë në jahtin e tij në St. Tropez. /albeu.com/

Shtuar më 25/07/2014, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori