Rita Ora nuk ndalet, provokon me transparencë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rita Ora është fotografuar rrugëve në New York e veshur në mënyrë sportive me atlete dhe një fustan të zi, ku anët e tij ishin të tejdukshme. Prej kësaj veshje të guximshme, 23 vjeçarja tërhoqi vëmendjen e fotografëve dhe kalimtarëve të rastit. Si gjithmonë ajo shkëlqeu, ndërsa dhuroi shumë buzëqeshje për fotot e fansave të shumtë. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori