Rita Ora del në rrugë me tuta, shtangen paparacët (FOTO LAJM)

Rita Ora kohët e fundit ka guxuar mjaft me veshjet e saj, ku nga sensuale ajo del me tuta dhe shapka nga hoteli ku qëndronte.

Ajo dukej tejet e lumtur, teksa shfaqej më sportive se kurrë ndonjëherë.

Pasi ka dhënë një koncert në Los Angelos, këngëtarja habiti fansat dhe paparacët me veshjen e saj, ndërsa dilte nga hoteli. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori