Nusja merr trenin për të shkuar në dasmë: Po kursej paratë (FOTO LAJM)

Një nuse ka pasur një ide gjeniale për të shkuar në dasmën e saj, ku nuk mund të shpenzonte shumë. Ajo ka zgjedhur trenin, si mjetin më ideal për të shkuar në dasmën e saj, ndërsa paraprakisht janë kujdesur që dhe ta zbukuronin.

Leanne Cole 34 vjeçe, e cila do lidhte kurorë me Andrew Corkery, 29 vjeç, ka thënë se ka shkuar nga shtëpia e nënës së saj për të kapur trenin në Merseyrail.

“Ne nuk donim të paguanim një makinë të shpejtë, ku shumë mirë mund të kursejmë para duke udhëtuar me tren”, ka thënë ajo.

tren janë bashkuar edhe familjarë të nuses, të cilët e kanë shoqëruar deri në Liverpul, aty ku do bëhej ceremonia e dasmës. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori