Nora, Dafi dhe Tuna para dhe pas bisturisë (FOTO LAJM)

Këngëtaret të cilat tashmë janë më të kërkuara, kanë investuar me miliona lekë për të ndryshuar pamjen e tyre. Ndërhyrjet kirurgjikale duket se kanë qënë i vetmi mjet shpëtimi për to, e ndërsa ndryshimi është drastik.

Ato aktualisht mbahen si këngëtaret më seksi, por po të bësh një krahasim me disa fotorealizuara vite më parë, çdo gjë në trupin e tyre ka ndryshuar. Nora Istrefi, Dafina Zeqiri dhe Tuna Sejdiu, janë ato të cilat kanë bërë ndërhyrje në fytyrat e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori