Noizy me motrën e veshur nuse, ja urimi special (FOTO LAJM)

Noizy ka postuar një foto në Instagram së bashku me motrën e tij, në ditën e saj të veçantë ku është veshur nuse. Me rastin e kësaj dite të veçantë, ai na tregon dashurinë e tij të pafund ku shkruan: "Gjithmonë ke zënë dhe do të zësh hapsirën më të madhe në zemrën time.

S’mund ta përshkruaj emocionin që ndjej teksa të shoh veshur nuse, teksa sytë më mbushen me lot. Lutem që jeta jote të jetë e bukur, ashtu siç je dhe vetë”. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori