Një set fotosh ndryshe nga Alketa Vejsiu (FOTO LAJM)

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka ardhur shumë ndryshe për të gjithë fansat e saj, me anë të një seti fotografish ku ajo shkëlqen.

Në Instagramin e saj shohim të postuara foto teksa ajo ndodhet me pushime, ose ato foto profesionale ku nuk nguron të vlerësojë dhe ndonjë të preferuarën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori