Një kapitull i mbyllur me Smart, Lopez shijon suksesin (FOTO LAJM)

Ndonëse ka pak kohë që është ndarë nga Casper Smart, në asnjë moment këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez nuk e përmend emrin e tij. Pavaresisht se mediat rozë janë të interesuar të dinë për jetën e saj personale, me një buzëqeshje Lopez ka dalë nga situata.

Pak ditë më parë, ajo ka pushuar në plazh me nënën e saj dhe miqtë, e ndërsa emri i ish të dashurit është një kapitull i mbyllur. E ftuar në "The Tonight Show", Jennifer Lopez e ka menaxhuar shumë mirë bisedën me Jimmy Fallon.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa ajo është fokusuar
tek kërcimi i saj në këtë show, për albumin më të ri AKA, dhe për keqkuptimin qesharak me Jennifer Lawrence në Met Gala./albeu.com/
Shtuar më 17/06/2014, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori