Një "dietë" me byrek dhe kulaç, Bleona bën përjashtim (FOTO LAJM)

Bleona Qeretit i pëlqen kuzhina shqiptare, ndërsa ajo ka postuar dy foto në Instagram me specialitetet që ajo i konsumon shumë rrallë.

foton e parë është një tepsi me byrek. Dihet se këngëtarja mban një dietë të rreptë, ndaj konsumimi i byrekut është një luks për të, duke e ngrënë rrallë e më rrallë.

foton e dytë duket një kulaç dhe një sallatë, duke shkruar se e adhuron ushqimin tonë.

Bleona gjithmonë qëndron pranë fansave me anë të postimit të fotove, ku duket joshëse pafund. Fotot e ushqimeve përbënin një përjashtim për këngëtaren, e cila duket se është mërzitur nga dietat. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2014, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori