Një dashuri e re për Rita Orën? (FOTO LAJM)

Rita Ora e kaloi me shumë sportivitet ndarjen me Calvin Harris, ndërsa tashmë ka bërë publike edhe një foto ku duket nën shoqërinë e një mashkulli.

Këngëtarja ka qënë nën shoqërinë e Khalil Amir Sharieff, i cili është shoku i Justin Bieber.

Ajo ka postuar një foto me të në Instagram, nga ku shkruan: “Unë dhe kjo zemra e vogël”.

Një burim pranë këngëtares për shtypin anglez ka deklaruar: "Rita ka qenë pak e shqetësuar që Calvin postoi lajmin rreth ndarjes, por ajo është duke e marrë veten. Ajo ka qenë me Khalil-in, por kush e di se sa kohë do të zgjasë mes tyre". /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2014, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori