Miller një "xhiro" me Mustang-un e ri (FOTO-LAJM)

Aktorja Sienna Miller ka pozuar pranë Ford Mustang-ut të ri i cili u prezantua në Barcelonë dhe së shpejti pritet të dalë në tregun europian. Makina është kthyer në një ikonë në tregun amerikan por që tashmë do të jetë edhe në duartë e europianeve. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2013, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori