Meta xhiro me biçikletë në Tel Aviv (FOTO-LAJM)

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe një delegacion parlamentar i përbërë prej deputetëve Valentina Leskaj, Edi Paloka dhe Shkëlqim Selami ndodhen prej disa ditësh në Izrael.

Përveç takimeve dhe vizitave zyrtare, delegacioni shqiptar ka bërë edhe xhiro me biçikleta. Fotot janë publikuar nga sekretari për marrdhëniet me jashtë në LSI, Ralf Gjoni. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2014, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori