Mel B ngacmon fansat, një foto në vaskë (FOTO LAJM)

Melanie B, e bërë e famshme si pjestare me grupin "The Spice Girls", prej vitesh ka korrur sukses. Këngëtarja 39 vjeçare e cila është kthyer në një personalitet të botës së televizionit, ka ndarë së bashku me ndjekësit dhe fansat në Instagram, një fotografi ku duket e zhveshur dhe ndodhet brenda një vaske. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2014, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori