Me dhe pa grim, shihni ndryshimin e femrave të ekranit (FOTO LAJM)

Modele, këngëtare, aktore, janë padiskutim në vëmëndje ndërsa gjithmonë dalin të kuruara. Pasi dalin të kuruara nga dora e një artisti, ato shkëlqejnë, e ndërsa pa grim shumica e tyre janë një katastrofë e vërtetë. Në këtë set fotosh, do të shhni femrat e njohura të ekranit me dhe pa grim. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori