Manjola Nallbani dhe Johnny Depp, një foto së bashku

"Ne dhe Johnny Depp. Aktori im i preferuar". Ka qënë ky postimi i bashkangjitur me foton në Instagram, nga këngëtarja Manjola Nallbani.

Këngëtarja është shprehur se aktori i saj i preferuar është Johnny Depp, ku në fakt është mbështetur nga shumë komentues. /albeu.com/


Shtuar më 29/05/2014, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori