Lorik Cana, fat në dashuri por jo në biznes (FOTO LAJM)

Për momentin Lorik Cana ka fat në dashuri dhe jo në biznes, pasi dyqani me verëra të shtrenjta prej kohësh është mbyllur. Duket se angazhimet profesionale, nuk i lanë shumë kohë ti dedikohej edhe një biznesi, ndaj ka ndodhur që të mbyllet edhe dyqani.

I sapomartuar me bashkëshorten e tij italiane, kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk i ecën fati dhe në biznes.

Mësohet se dyqani me verëra të shtrenjta i hapur në qendër të ish-Bllokut në Tiranë është mbyllur prej disa kohësh. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori