Kush është sekreti i linjave të Olta Gixharit? (FOTO LAJM)

Aktorja Olta Gixhari ndjehet krenare për format e saj të kolme, ndërsa duket se ka punuar fort dhe per tonifikimin e trupit.

Bukuroshes bionde duket se nuk e shqetëson aspak shëndeti, ndërsa fotot në Instagram kanë komente lavdëruese. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori