Kujton vendin e takimit, ja si e propozon për martesë të dashurën (FOTO LAJM)

Një 32 vjeçar nga Kina ka gjetur një mënyrë të veçantë për ti propozuar për martesë të dashurës së tij, ndërsa ka porositur një sasi të konsiderueshme me hotdog. Kjo gjetje është bërë për të rikujtuar edhe njëherë vendin ku ata janë takuar për herë të parë. Ata të dy janë takuar në një fastfood teksa ishin me pushime në Tajlandë.

I riu ka menduar që në momentin e propozimit për martesë të kujtojnë edhe momentin kur janë njohur për herë të parë. Pasi blen 1001 hotdog, i vendos në tokë dhe me disa prej tyre shkruan fjalën "Të dua". /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori