Kthim pas dy vitesh së bashku, Dafina dhe Ledri skena intime në “Got ur back” (FOTO-VIDEO)
Misioni i tyre u krye me sukses, ndersa ata tashmë janë vetëm miq të mirë. I referohemi çiftit më të famshëm në botën e show bizit, Dafina dhe Ledri.

Dafina Zeqiri ka publikuar trailerin e videoklipit “Got ur back” në bashkëpunim me Ledri Vula & Dj Sardi. Të dy duken duke u përqafuar dhe në skena intime në një makinë.

Dafina dhe Ledri që para dy vitesh kishin një histori dashurie, janë shprehur se tashmë janë miq të mirë dhe rikthehen që ti japin publikut një këngë të bukur. /albeu.com/
Kthim pas dy vitesh së bashku, Dafina dhe Ledri skena intime në “Got ur back” (FOTO-VIDEO)

Shtuar më 16/06/2014, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori