Konkurencë mes motrave, bum klikimesh për Jehona Dreshaj (FOTO LAJM)

Motra e Afërdita Dreshaj po bën bum në rrjetet sociale, ndërsa fotot e saj ngjasojnë me ato profesionalet. Me linjat trupore, Jehona Dreshaj konkuron edhe vetë motrën, modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori