JLo në kërkim të mashkullit ideal (FOTO LAJM)

JLo ndonëse është ndarë tre herë, ajo beson se një ditë do të gjejë mashkullin ideal. Ndonëse është një ndër këngëtaret më seksi, ajo është në kërkim të dashurisë së vërtetë.

Jennifer Lopez ka deklaruar në një intervistë për revistën "Elle" se ende nuk e ka gjetur 'idealin'. 45 vjeçarja është shprehur se beson në dashuri dhe se ai mashkull është diku. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori