Jessica Simpson, ende një femër seksi? (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, Jessica Simpson është ushtruar shumë në palestër dhe rezultati ka qënë i shkëlqyer. Në një foto që ajo ka postuar në Instagram, Jessica kishte humbur shkëlqimin e një femre seksi, ndërsa në pah viheshin muskujt e saj.

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jessica Simpson, me krenari ka treguar trupin e saj në rrjetet sociale. Ajo ka pozuar me bikini në një festë të organizuar për motrën e saj të vogël, Ashley, duke treguar linjat. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2014, ora 14:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori