Jessica Alba me veshjen kthehet në vitet '70 (FOTO LAJM)

Një ditë më parë, aktorja Jessica Alba ka mahnitur me një veshje të veçantë në Los Angeles, në shfaqjen e filmit Barely Lethal.

33 vjeçarja ktheu sërish stilin e veshjeve të viteve '70, me një palë xhinse të ngushta në bel dhe të gjera në fund të këmbëve, bashkë me një bluzë klasike dhe triko ngjyrë gri. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori