Ja si kujdeset Tuna për të dashurin (FOTO LAJM)

Tuna dhe Cozman kujdesen për njëri-tjetrin dhe kjo gjë është vënë re nga fotot që çifti ka postuar në rrjetin social Facebook.

Pak ditë më parë, kur Tuna po xhironte videoklipin “MMV” në bashkëpunim me reperin Getoar Selimi, i dashuri i saj kujdesej në prapaskenë.

Tashmë që ndodhen për disa ditë me pushime në jug të Shqipërisë, Tuna i'a kthen me të njëjtën monedhë të dashurit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori