Ja si çmenden fansat pas Klajdi Harunit (FOTO LAJM)

Klajdi Haruni, këtë verë ka qenë aktiv në koncerte të shumta. Në dy foto që ai ka postuar në Instragram, duket se një mashkull e ka mbajtur në qafë.

Këngëtari ka deklaruar vetë se kjo ka qenë diçka e jashtëzakondshme.

"Eshtë pak të them i lumtur... Në këtë foto jam mbi supet e dikujt që dhe pse nuk e njoh, më ka shtuar jetën...", përfundon ai. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori