Ja pse Amber është femra më seksi (FOTO LAJM)

Modelja 30-vjeçare Amber Rose, ka dëshmuar se përse është një ndër femrat më seksi në Amerikë. Ajo ka ekspozuar “asetet” e saj, teksa u shfaq duke pushuar në plazh.

Amber ka qenë e rrethuar nga disa femra të tjera, ndërkohë që mungonte bashkëshorti i saj, Wiz Khalifa dhe djali i tyre. Përpos modelimit, ajo ka nisur karrierën edhe si aktore. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori