Ja nga çfarë frikësohet Emina Cunmulaj (FOTO LAJM)

Supermodelja Emina Cunmulaj ka frikë të madhe dentistin. Këtë gjë bukuroshja e ka shprehur mjaft qartë në Facebook, ndërsa kishte postuar edhe një foto. Supermodelja me famë botërore ka postuar një foto e ulur në karrigen e pacientit dhe duke pritur me frikë dentistin. Ajo i ka pyetur fansat e saj se nëse ishte e vetmja në botë, që ka kaq frikë nga dentisti, apo ka edhe njerëz të tjerë që stresohen nga ky fakt. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori