Ja kush është 'princi' i Afërditës (FOTO LAJM)

Prej kohësh, Afërdita Dreshaj e ka bërë të qartë se është shumë e dashuruar dhe se më në fund ka gjetur princin e saj të kaltër.

Fotot me të dashurin e saj janë të shumta, ndërsa bukuroshja nuk nguron që dhe ta shprehë ndjenjën e saj.

Modelja dhe këngëtarja, ka rënë kokë e këmbë në dashuri me Jakub Kindl. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar një foto ku shihet bashkë me të dashurin e ri. Ajo shkruan se e do shumë atë. /albeu.com/

Shtuar më 06/08/2014, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori