Imagjinatë e tepruar, bëjnë pishinën brënda dhomës së ndjenjes (FOTO LAJM)

Dy adoleshentë kanë vënë në praktikë idenë e tyre gjeniale, që të kthenin dhomën e ndjenjes, në një pishinë të vogël. Dy të rinjtë nuk kanë humbur rastin që edhe të realizojnë disa foto dhe ti postojnë në rrjetet sociale.

Ata duken shumë të lumtur, ndërsa banesa nuk është dëmtuar aspak, pasi ata kanë menduar deri në detaj. Për këtë shërben një plasmas, që ka rrethuar të gjitha objektet që ndodheshin në shtëpi.

Si pasojë e temperaturave të larta, dy adoleshentë nga Moska kanë projektuar gjithçka. Ata kanë kthyer dhomën e ndenjes të banesës së tyre, në një pishinë private. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori