Iggy Azalea në krye të klasifikimeve, i'a kalon Nicki Minaj (FOTO LAJM)

Ylli i muzikës rep me origjinë australiane, Iggy Azalea është ngjitur në skenë për të performuar me një kostum me ngjyra, të ngjitur pas trupit, duke nxjerrë në pah format e saj.

Në një intervistë dhënë për rrjetin amerikan NBC, Iggy ka thënë se hiti i saj, i cili fillimisht u bë numri 1 në klasifikimet në Francë, për tu shndërruar në një hit botëror, i ka ndryshuar jetën.

24 vjeçarja ka pushtuar menjëherë rrjetet sociale, me qindra komente pozitive për performancën, veshjen dhe sigurisht trupin e saj. Mediat shkruajne se Iggy e meriton suksesin që po përjeton tani pas hitit “Fancy”. Jo vetëm kaq, por thuhet se ajo do të arrijë të behet edhe më e suksesshme se Nicki Minaj dhe Azalia Banks. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori