Hyrremi i “Sulejmanit të Madhërishëm” surprizohet nga ish i dashuri (FOTO LAJM)

Aktorja e mirënjohur Meryem Uzerli, ose Hyrremi i “Sulejmanit të Madhërishëm”, ka festuar 32-vjetorin e saj. Aktorja ka ndarë me miqtë në Instagram, foto nga festa e ditëlindjes me prindërit e saj dhe vajzën e vogël Lara.

Meryem e ka gëzuar edhe surpriza e ish të dashurit, Can Ates. Ata u ndanë pasi Can mori vesh se aktorja ishte shtatzënë me vajzën e saj Lara. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori