Gazetarja e Rai-t plagos me thikë të dashurin, nuk dihen shkaqet

Pëlqej
Gazetarja dhe prezantuesja e rrjetit televiziv italian Rai, është arrestuar nga policia italiane, pasi ka plagosur të dashurin e saj me thikë në krahun e majtë.

Bëhet fjalë për Eleonora de Nardis, ndërsa ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës në apartamentin e marrë me qera nga çifti, në një lagje antike të Ostunit pranë Brindizit. Ata të dy ndodheshin me pushime.

Dëshmitarët pranë zonës kanë dëgjuar të bërtitura që vinin nga brenda banesës. Ka qënë vetë partneri i gazetares së Rai-t, i cili i gjakosur ka dalë në rrugë për të kërkuar ndihmë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori